Bývanie

 Bývanie, to sú malé detaily, ktoré našu domácnosť robia domovom. A domov je to, čo chceme mať všetci doma, alebo nie?

Chceli jedinečný priestor pre dcérky, vytvorili značku bekids. Keď mama nenájde pre svoje dieťa to pravé, nájde spôsob, ako to zariadiť. A tak sa maminy štyroch dievčatiek pustili do tvorby vlastných detských dekorácií. O tom, že sú skutočne krásne sa presvedčte sami.

Prvé bývanie

06.03.2018

Pred kúpou prvého bytu sme bývali rok v podnájme. Aj napriek tomu, že ma to veľmi lákalo, nekúpila som do neho takmer nič na zútulnenie, ale využila som to, čo som už mala. Od začiatku sme rozmýšľali nad vlastným bývaním a nechcela som sa zahrabať ďalšími doplnkami, ktorým by som v novom byte ťažko hľadala miesto.

Niekto chodí do fitka, ona kreslí. Tvorenie ju ukľudňuje a je to pre ňu relax. Mária kreslí od malička, ale na materskej vníma svet detskými očami. Konečne má priestor rozmýšľať inak a venuje sa sama sebe.

Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú miesto, ktoré patrí iba im. Miesto, kde sa môžu hrať, oddychovať, tráviť prijemný čas s rodičmi a súrodencami. Miesto, kde sa cítia príjemne. Či už ide o detskú izbu alebo herňu, deťom stačí málo. Ale pokiaľ do zariaďovania vložíme našu lásku, vycítia to a odvďačia sa nám úprimným úsmevom. A to je pre rodičov...