Bez tradičnej bielej

19.10.2017

Svadobná výzdoba môže mať rôzne podoby, základ však vo väčšine prípadov tvorí biela. Viete si ale predstaviť svadobnú hostinu bez tejto tradičnej farby? Inšpirujte sa.

Výrazná a odvážna čierna sa na svadbách často nevidí. Spolu s červenou a zlatou vytvára dokonalú kombináciu ako z rozprávky. Kontrast čiernych sviečok a zlatých svietnikov pôsobí skutočne odvážne. Červená dodáva celej téme život a vášeň, vďaka čomu konečný výsledok nepôsobí pochmúrne. Tmavé obrusy doplnené zlatými chiavari stoličkami umocňujú elegantný dojem celej výzdoby. Hlboké tóny podčiarknuté zlatou farbou, červené ruže v hlavnej úlohe a svadba na zámku vytvárajú ilúziu príbehu Kráska a zviera. Svadobné témy inšpirované rozprávkami sú vo svete bežné a Kráska a zviera nie je výnimkou.

Pokiaľ aj vás pochmúrne jesenné počasie naladilo na svadobnú výzdobu v netradičných odtieňoch, navštívte Pinterest TheInspirassion pre viac inšpirácií.

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.