Detské kráľovstvo

15.05.2017

Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú miesto, ktoré patrí iba im. Miesto, kde sa môžu hrať, oddychovať, tráviť prijemný čas s rodičmi a súrodencami. Miesto, kde sa cítia príjemne. Či už ide o detskú izbu alebo herňu, deťom stačí málo. Ale pokiaľ do zariaďovania vložíme našu lásku, vycítia to a odvďačia sa nám úprimným úsmevom. A to je pre rodičov tá najkrajšia odmena.

V prípade detských izbičiek a kútikov najviac zavážia detaily. Vzorovaná tapeta, obrázok namaľovaný priamo na stene, nezvyčajná krabica na hračky. Zaujímavým oživením sú plagáty s roztomilým detským motívom. Nemusíte sa báť ani kombinácie rôznych vzorov. Detský interiér odľahčia a zároveň do neho vnesú trochu hravosti. Inpširujte sa

Pokiaľ hľadáte inšpirácie na detské izbičky navštívte Pinterest | The Inspirassion. Nájdete tam množstvo roztomilých nápadov, z ktorých si určite vyberiete. Mnohé z nich dokonca zvládnete vyrobiť aj sami, prípadne spoločne s deťmi. A okrem finálneho výsledku tak získate oveľa viac. Spoločne strávený čas.