Hravá kombinácia pásikov a purpurovej

22.05.2017

Výrazné pásiky, trblietavé zlaté akcenty a veselá purpurová farba. Štýl, ktorý sa najmä v zahraničí spája s Kate Spade, módnou návrhárkou a autorkou značky Kate Spade New York. Moderná, veselá ale predovšetkým úžasná kombinácia, ktorú si zamilujete. Inšpirujte sa!

Kontrast bielych a čiernych pásikov vás upúta už na prvý pohľad. Smelé pásiky doplnené purpurovou farbou vytvárajú veselú kombináciu vhodnú nielen pre energické nevesty. Celý motív pôsobí veľmi živo a veselo. Pásiky nemusíte kombinovať iba s purpurovou, výborne budú vyzerať s akoukoľvek výraznou farbou. 

Realizácia výzdoby Catering 5S / Foto LK Studio

Dizajn Freepik

Perfektne prepracované detaily zaujmú nielen na svadbe, ale aj pri organizovaní akejkoľvek oslavy. Pokiaľ táto hravá sofistikovanosť zaujala aj vás, neváhajte a navštívte Pinterest The Inspirassion pre viac zaujímavých inšpirácií. Aj vám sa žiada zorganizovať nejaký večierok tak ako mne? 

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.