Jarný šepot kvetov

21.04.2017

Príroda hrá najkrajšou paletou farieb práve na jar. Všetko kvitne a prebúdza sa po dlhej zime. Tento rok sú trendom svadobné šaty obsypané množstvom kvetov. A keďže sú svadobné šaty často najvýraznejším prvkom svadby, nechajte ich kľudne rozkvitnúť! Inšpirujte sa najnovšou kolekciou módnej značky Mira Zwillinger. 

Kolekcia Whisper of Blossom / Šepot kvetov predstavuje krásny éterický moment jari, keď sa na holých konároch objavia prvé púčiky po chladnej zime, chvíle krátko pred rozkvitnutím kvetu. Obsahuje širokú paletu kvetov a pôsobí ako umelecké dielo. Táto dokonale ženská kolekcia s romantickým a éterickým nádychom vás očarí. 

Foto Alexander Lipkin / Vlasové doplnky Tami Bar Lev

Módny dom s luxusnými večernými a svadobnými šatami Mira Zwillinger so sídlom v Tel Aviv bol založený v roku 1991 a v súčasnosti je pod vedením matky a dcéry, Mira a Lihi Zwillinger. Značka je známa svojimi neuveriteľne jemnými aplikáciami, ručnými výšivkami, čistými strihmi a je k dispozíci v najluxusnejších obchodoch po celom svete. 

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.