Prvé narodeniny

15.04.2018

Prvé narodeniny sú vždy významné. Na chvíľu sa zastavíte a rozmýšľate ako to rýchlo ubehlo. Čo rok priniesol a čo sa zmenilo. Blog The Inspirassion oslavuje prvé narodeniny a ja sa nostalgicky pozerám späť. 

Môj rok bol o hľadaní inšpirácií, spoznávaní nových ľudí a najmä učení sa nových vecí. Boli dni, keď som mala rozpracovaných niekoľko projektov súčasne, inokedy som bola úplne bez inšpirácie a nevedela som čo ďalej. Prvý rok blogu zdieľal veľkú časť s prvým rokom mojej dcérky a materské povinnosti často vyhrávali. Ale sadnúť si večer, hľadať a plánovať inšpirácie na ďalšie dni bol relax, ktorý som potrebovala. 

Keď sa pre niečo nadchnem, robím to s vášňou. Aj The Inspirassion je moja vášeň. Teší ma hľadať nápady, ktoré si nájdu svojich fanúšikov. Teší ma, že sa môžem o moje myšlienky podeliť s vami. Teší ma, že The Inspirassion nevnímate ako katalóg pekných obrázkov, ale vidíte tie nápady (a ľudí) za tým. Teší ma vaša spätná väzba, pomáha mi posúvať sa vpred a navádza ma na cestu, ktorou mám ísť. Na cestu, ktorú si vy pýtate. 

K narodeninám sa zvykne niečo priať. Preto blogu prajem, aby si udržal tých skvelých fanúšikov, ktorými ste vy a sebe jednoducho prajem, aby som nestrácala inšpiráciu, ale aj naďalej robila to, čo ma baví. Chcete aj vy niečo dodať? Teším sa na vaše komentáre. Ďakujem, že ste tu so mnou.

Pri príležitosti prvých narodenín pre vás pripravujem súťaž o krásne ceny. Viac informácií už čoskoro, ale máte sa na čo tešiť.