Svadba na pláži

21.06.2017

Boli ste na svadobnej ceste hneď po svadbe alebo ste ju odložili na neskôr? Radi by ste išli niekam k moru, ale odrádza vás dlhé cestovanie po svadobnej hostine? Odleťte ešte pred ňou. Ako by ste mohli? Čítajte ďalej a inšpirujte sa

Sú svadobné páry, ktorých snom je svadba na pláži. Luxusná dovolenka spojená so svadobnými sľubmi iba za prítomnosti svedkov, romantická svadobná večera pri západe slnka a následne medové týždne bez potreby náročného cestovania hneď po svadbe. Sú však aj páry, ktoré žijú na exotických miestach a svadba na pláži je pre nich prvou voľbou. Preto s príchodom leta a dovolenkovej sezóny prinášam pár inšpirácií na romantickú svadbu v exotickom prostredí, počas ktorej bude svadobčanov osviežovať príjemný morský vánok a namiesto topánok budú mať možnosť pod nohami cítiť piesok.  

Či už je pre vás svadba pri mori sen alebo realita, navštívte Pinterest TheInspirassion pre viac zaujímavých inšpirácií. 

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.