Svadba v kultúrnom dome

24.04.2017

Takmer každá obec a mesto má svoj dom kultúry s kapacitou sály aj pre veľké svadby. Mnohé z nich však nepôsobia príťažlivo a pamätajú si ešte spoločenské udalosti rokov dávno minulých. Plánujete aj vy svadbu a uvažujete nad hostinou práve v miestnom kultúrnom dome, ale odrádza vás jeho ošarpaný vzhľad? Chcete vašich hostí očariť, ale bojíte sa, že sa vám to v kultúrnom dome nepodarí? Nezúfajte. Nie je umenie vyzdobiť priestor, ktorý je krásny sám o sebe. Umenie je premeniť sálu, ktorá sa vám možno na prvý pohľad nepáči, na niečo, čo vás a vašich hostí hneď po prekročení prahu očarí.

Trend posledných rokov je organizovať svadbu v nóbl reštauráciách, štýlových kaštieľoch alebo zámočkoch. Niekedy to dokonca vyzerá, že sa svadobné páry predbiehajú a súťažia v kategórii najkrajšia svadba. Ako keby sa zabúdalo na to, že svadba nie je o najpopulárnejšom mieste, najštýlovejšej výzdobe a najväčšom rozpočte, ale o skvelej atmosfére a ľuďoch, ktorí sú okolo nás. Áno, určitý vplyv je samozrejmý, ale dosiahnuť toto všetko aj v kultúrnom dome vôbec nemusí byť také náročné ako sa na prvý pohľad zdá. Neveríte? Týchto 5 reálnych svadieb vás o tom presvedčí! 

Realizácia výzdoby Catering 5S / Foto Paľo Cibuľa / KD Klátova Nová Ves

Realizácia výzdoby Catering 5S / Foto FilipFoto / KD Pažiť

Realizácia výzdoby a foto Catering 5S / KD Veľké Uherce

Realizácia výzdoby a foto Catering 5S / KD Pažiť

Realizácia výzdoby a foto Catering 5S / KD Veľké Uherce

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.