Svadobné šperky

13.03.2018

Výber svadobných šiat potrápi nejednu nevestu. Zvlášť, ak na vás vaše vysnívané šaty nevyzerajú tak ako ste si predstavovali. A vy sa vôbec necítite ako princezná. A ani v jedných ste nemali pocit, že sú to tie pravé. A to je len začiatok. Netreba však podliehať panike. Nechajte si poradiť, prípadne si vyhraďte pár dní na premyslenie, do salónu sa vráťte a opäť vyskúšajte tie, nad ktorými váhate.

Nevesta a šperky neodmysliteľne patria k sebe, a preto tak ako svadobným šatám, venujte čas aj výberu doplnkov. Pre mnohých sú doplnky len detail, avšak detail s veľkým významom. A svadobný deň je práve o takýchto detailoch, ktoré spolu vytvárajú nezabudnuteľný celok. Aby bol konečný výsledok skutočne dokonalý, pri výbere šperkov nezabudnite zohľadniť typ tváre, štýl účesu ale aj strih svadobných šiat.

Pokiaľ sa vo vašej rodine už generácie neoodvzdáva rodinný šperk, ale hľadáte niečo súčasné a originálne, vybraté špeciálne pre váš svadobný deň, inšpirujte sa ponukou luxusnej bižutérie By Dziubeka, ktorú na slovenskom trhu ponúka Modrý páv.   

1. Nič viac a nič menej iba neprehliadnuteľné náušnice

2. Striebro alebo zlato?

3. Svadobné šperky nemusia byť len biele

4. Jemná ale nadčasová klasika

5. Bohémska nevesta

6. Neprehliadnuteľná extravagancia

Modrý páv ponúka luxusnú bižutériu značku By Dziubeka, ktorej dizajn je označovaný ako moderný, kreatívny a originálny a spĺňa požiadavky aj najnáročnejších klientiek. Je inšpirovaná súčasnými trendmi svetových mól a zameriava sa na ženy všetkých vekových kategórií. Bižutéria By Dziubeka je vhodná na každú príležitosť a z každej kolekcie si vyberiete ten správny kúsok do práce, ale aj na večierok. Celú ponuku nájdete na www.modrypav.sk

Objednajte si  túto luxusnú bižutériu a získajte zľavu 10% z hodnoty objednávky. Zadajte do poznámky heslo "Nevesta2018" a zľava vám bude následne zúčtovaná vo faktúre. Lebo na detailoch skutočne záleží.

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.