Svadobné trendy v roku 2017

18.04.2017

Papier, zeleň a visiace dekorácie. To sú trendy aktuálnej svadobnej sezóny. Inpširujte sa.

Pre mnohých veľkým prekvapením, ale pre mňa veľkým potešením, je rastúca popularita papierových dekorácií. Papier ponúka široké možnosti. Vyrobíte z neho unikátne kvety a roztomilé dekorácie, ktoré dokážete dokonale prispôsobiť vašim predstavám. Okrem toho, že si ich dokážete vyhotoviť samé a ušetriť, odlíšite sa od ostatných a vaša svadba bude vyzerať inak. Papierová môže byť svadobná kytica, pierko pre ženícha, rôzne kvetinové dekorácie na stôl, reťaze, girlandy a visiace dekorácie, ale aj ozdoby na svadobnú tortu. Vďaka tomu, že papier nezvädne, výrobe papierových kvetov sa môžete venovať aj niekoľko mesiacov vopred. A či už si ich necháte navždy, alebo ich po svadbe zrecyklujete, voľba je na vás. 

Pantone Color Institute každý rok vyhlási farbu roka. Tento rok vybrali svieži zelený odtieň s názvom Greenery, pripomínajúci farbu mladého hrášku. A práve greenery sa stal najväčším trendom svadobnej sezóny 2017. Neviete si to predstaviť? Jednoduché zelené aranžmány pôsobia veľmi optimisticky a sú skvelou alternatívou ku tradičným kvetom. Dlhé zelené girlandy pozdĺž stolov a bujné kytice z listov vyzerajú naozaj štýlovo. Zelený baldachýn nad svadobným stolom vytvorí nielen svieži dojem, ale zároveň spojí dva trendy tohto roku - greenery a visiace aranžmány.

Realizácia výzdoby Catering 5S / foto LK Studio

Vyzdvihnite svadobnú výzdobu do výšin. Doslova. Visiace dekorácie pôsobia veľmi elegantne a vďaka nim bude svadobná výzdoba opäť niečím výnimočná. Zároveň opticky zväčšia priestor, a preto sú skvelou voľbou aj pre menšie priestory. Oči hostí sa budú upierať nahor, čím budú stropy pôsobiť vyššie a celý priestor priestrannejšie. Do vzduchu môžete zdvihnúť čokoľvek. Kvety, sviečky, lampáše, tabuľky, fotografie. Aj stena z visiacich donutiek bude vyzerať nielen rozkošne, ale bude dokonca na zjedenie. Sledujte Pinterest The Inspirassion pre viac inšpirácií a aktuálnych trendov. 

Realizácia výzdoby Jedna Radosť

Realizácia výzdoby  Catering 5S/ Foto Paľo Cibuľa

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.