Svadobné trendy v roku 2018

16.01.2018

Svadobný priemysel je živé odvetvie, v ktorom sa trendy neustále menia. Každý rok prichádzajú nové nápady a aj keď sú niektoré z nich ovplyvnené predchádzajúcim rokom, vždy prinesú niečo nové, ešte lepšie. Páry chcú byť tiež vždy o krok vpred. Plánujete svadbu v roku 2018? Určite čítajte ďalej a inšpirujte sa aktuálnymi trendmi.

Námornícka modrá je nová čierna

Formálnu čiernu čoraz viac nahrádza námornícka modrá. Môžeme ju vidieť na outfitoch svadobčanov, na svadobných pozvánkach ale aj vo svadobnej výzdobe.

Striebro alebo chróm

Kovové farby zostávajú na svadbách aj tento rok, ale v predchádzajúcich rokoch populárne zlato, mosadz a ružové zlato nahrádza striebro a chróm. 

Prenájom inventáru Decor2Love

Návrat k formálnemu štýlu

Formálne ale nie staromódne. Dôraz sa kladie na čisté línie, prevahu má jednoduchá kvetinová výzdoba a páni by mali pred oblekom uprednostniť smoking. Nečakajte však strohú formálnosť ale skôr žiarivú eleganciu.

Visiace kvetinové dekorácie a jednoduchá výzdoba stolov

Prezdobené stoly by ste hľadali márne. Namiesto toho však zdvihnite zrak k stropu, kde sa združuje hlavná kvetinová výzdoba. Ľahko nadobudnete pocit, že stolujete na otvorenom priestranstve niekde v prírode.

Realizácia Ambientes

Nové nápady ako zabaviť hostí

Nič nie je horšie ako nuda na svadbe. A hostia, ktorí sa z hostiny vytrácajú ešte pred polnocou. Hlavným bodom programu je vymyslieť niečo nové. Nie hry, ktoré sa opakujú na každej svadbe. Svadobné páry sa snažia vytvoriť jedinečný a nezabudnuteľný zážitok pre svojich hostí. Aj populárne fotokútiky si pýtajú nové rekvizity. Tak trikrát hurá kreativite!

Detaily

Aby ste sa odlíšili od iných, nezabudnite na detaily, pretože veľký vplyv na to, aký zážitok si hostia zo svadby odnesú má atmosféra. A tú dotvárajú práve detaily.

Realizácia Catering 5S

Jedinečné jedlo

Jedlo je pre mnohých na prvom mieste, a preto je aj tu priestor na kreativitu. Novinkou na svadbách budú interaktívne stoly a bary, kde si hostia budú môcť pripraviť jedlo (alebo jeho konečnú podobu) sami, do detailov prepracované dezerty, ale aj jedlá pripravené podľa tradičných rodinných receptov. 

Ustupuje rustic, prichádza woodsy

Stále populárny rustikálny štýl získava nový rozmer. Pomaly ustupujú prvky ako juta, ale väčší dôraz sa kladie na drevené detaily. Ten pravý woodsy vzhľad dosiahnete pokiaľ necháte vyniknúť stoly a stoličky v ich prirodzenom šate ale aj pomocou rôznych drevených prvkov ako svadobné oznámenia, zasadací poriadok, označenia stolov, menovky a mnohé iné. Drevo a zeleň patria k sebe, a preto môžeme očakávať, že zelená bude stále jednou z oblúbených farieb tohto štýlu. 

Farba roka Ultra violet

Tak  ako každý rok, aj svadby v roku 2018 budú ovplyvnené farbou roka, ktorú už tradične vyhlasuje spoločnosť Pantone. Preto sa očakáva, že tento rok budú fialové odtiene na svadbách číslom jeden.  

Svadobné "áno" patrí k najkrásnejším okamihom vzťahu. Užite si svabodné prípravy, nenechajte nič na náhodu. Veď pri plánovaní môžete tak trošku preháňať, ale hlavne -nezabudnite snívať! Pre nevyčerpateľné množstvo inšpirácií navštívte Pinterest  TheInspirassion.  

Každý rok popredné svadobné agentúry, dizajnéri a floristi predpovedajú trendy, ktoré nás v nasledujúcom období čakajú. Tento článok bol inšpirovaný predpoveďami pre portál WeddingWire.

Pripravujete alebo máte za sebou svadbu a chceli by ste sa s nami podeliť o vaše skúsenosti a nápady? Kontaktujte ma na alzbeta@theinspirassion.com.