"Budúcnosť náleží tým, ktorí veria v krásu svojich snov." Eleanor Roosevelt

Volám sa Alžbeta a vítam vás na The Inspirassion. The Inspirassion predstavuje spojenie anglických slov inspiration - inšpirácia a passion - vášeň. A áno, o tom to je. O mojej vášni pre rôzne inšpirácie. 

Čaro inšpirácií som objavila pred pár rokmi pri rekonštrukcii nášho prvého bývania. Preštudovala som množstvo článkov, odborných aj dizajnových, preklikala ešte väčšie množstvo fotografií. Nápadov bolo veľa, ale nájsť prienik vo všetkých tých štýloch, využiť kreativitu, nevytvoriť zmätok ale harmóniu, bola najťažšia ale zároveň najkrajšia činnosť. Robila som to, čo ma baví. Jednoducho povedané, bol to pre mňa relax. Na konci môjho prvého projektu sa z inak tmavého a nezaujímavého bytu stal útulný svetlý priestor plný malých detailov, ktoré sú dodnes súčasťou našej domácnosti. 

Inšpirácie sa stali mojou záľubou. Vo voľnom čase som sa snažila orientovať v najnovších trendoch, čítala a ukladala som si informácie, ktoré ma zaujali. Pomohli mi aj pri plánovaní môjho svadobného dňa, na ktorom by som ani s odstupom času nič nemenila, ale aj pri organizovaní nezabudnuteľných firemných večierkov v mojom zamestaní. No a teraz by som sa s vami o tieto inšpirácie rada podelila.   

Trendy sa neustále menia a preto sledujte môj profil aj na sociálnych sieťach, kde nájdete nové inšpirácie každý deň. 


Hi, my name is Alžbeta and I welcome you to The Inspirassion. The Inspirassion is a portmanteau of two words - inspiration and passion. That's what it is all about - my passion for various inspirations.

I discovered the magic of inspirations few years ago during the renovation of our first home. I went through a number of specialized and design articles and a vast number of pictures. There were many ideas and the greatest challenge was to bring together all those different styles and ideas in a clean and harmonious way. I did what I loved most and it was very relaxing. At the end of my first project our dark and uninteresting apartment transformed into a space full of light and little details that remain a part of our home to this very day. 

Inspirations became my passion. I followed the latest trends in my spare time and saved information I found interesting. They also helped me when planning my wedding day and as I look behind, I wouldn't change a thing about it. Inspirations also helped me organize unforgettable parties at work and now I would like to share some with you.

Trends keep changing, so follow me on social media, where you will find new inspiration every day.   

Titulná fotografia Martin Šinko