Stolovanie

 

Aj obyčajný stôl môžeme pomocou pár trikov a nápadov premeniť na nezabudnuteľný. A dokonca to nie je ani také náročné ako sa na prvý pohľad zdá. Správne zvolené prestieranie dodá spoločnému stolovaniu ten pravý šmrnc výnimočnosti.

Chladné jesenné počasie je najlepšie sledovať z tepla domova. Ideálne spozna okna pri vychutnávaní si dobrého jedla s kvalitným vínom v pohári. Správnu atmosféru nám pomôže zvýrazniť aj vhodné jesenné prestieranie, z ktorého budú nadšení nielen milovníci rustikálneho štýlu. Ako na to? Inšpirujte sa jednoduchými tipmi.

Pekné počasie, dlhé letné dni a teplé večery sú ako predurčené na stretnutia s rodinou a priateľmi. Pokiaľ plánujete grilovačku alebo iné posedenie, prestrite na váš stôl leto. Ako na to? Inšpirujte sa.

Pozvali ste pár priateľov na večeru, alebo pripravujete slávnostnú večeru vo dvojici? Je pochopiteľné, že okrem vynikajúceho jedla chcete zapôsobiť aj pekne prestretým stolom. Pri dobre zvolených drobnostiach môže aj bežná hostina pôsobiť výnimočne. Ale ako zvoliť správne prestieranie, aby očarilo, ale zároveň splnilo svoj účel?