Svadba

Ktorá z nás sa v detstve nikdy nehrala na nevestu? Už vtedy sme vedľa seba mali najlepšieho kamaráta, ktorý hral v našej hre ženícha. Tak je tomu aj dnes. Postavy v hre sa možno zmenili, ale na ruke sa trbliece zásnubný prsteň a blíži sa deň D, ktorý má byť nezabudnuteľný. Ako na to? 

Stojíte na parkete a oči máte len jeden pre druhého. Váš prvý svadobný tanec je skutočne iba jeden. Ako z neho urobiť zážitok pre mladomanželov aj hostí? Objavte v sebe vaše tanečné JA. Prečítajte si rozhovor s majiteľkou tanečnej školy Poďme spolu tancovať a dozviete sa tipy ako na to.

Prvé informácie o svadbe získavajú hostia prostredníctvom svadobných oznámení. Nielen svadba, ale každá špeciálna udalosť si žiada niečo výnimočné. SISINE v sebe spája jedinečný dizajn, ručne maľované motívy a návrhy na mieru inšpirované samotnými snúbencami. Prečítajte si rozhovor so Sisou, v ktorom sa dozviete aj to, čo všetko sa skrýva za jedným...

Pamätám si náš svadobný deň ako by bol včera. Obávala som sa, že to bude deň plný stresu, ale stres som nepocítila ani raz. Keďže sme mali iba svadobného fotografa, záležalo mi, aby boli niektoré momenty zachytené na fotkách skutočne autenticky.

Skutočné svadobné príbehy

Hľadali miesto, ktoré má atmosféru. Drevená sála s prvkami kameňa je krásna sama o sebe, ale zlaté doplnky s množstvom malých svetielok jemne zvýraznili jej čaro. Dve lipy vyrastajúce z terasy v sebe nesú symbol, o ktorom Stanka s Tomášom možno ani netušili. Symbol lásky, ktorý sa práve vďaka srdcovitému tvaru listu spája s lipou je prvý znak toho,...