Svadba

Ktorá z nás sa v detstve nikdy nehrala na nevestu? Už vtedy sme vedľa seba mali najlepšieho kamaráta, ktorý hral v našej hre ženícha. Tak je tomu aj dnes. Postavy v hre sa možno zmenili, ale na ruke sa trbliece zásnubný prsteň a blíži sa deň D, ktorý má byť nezabudnuteľný. Ako na to? 

Svadobný priemysel je živé odvetvie, v ktorom sa trendy neustále menia. Každý rok prichádzajú nové nápady a aj keď sú niektoré z nich ovplyvnené predchádzajúcim rokom, vždy prinesú niečo nové, ešte lepšie. Páry chcú byť tiež vždy o krok vpred. Plánujete svadbu v roku 2018? Určite čítajte ďalej a inšpirujte sa aktuálnymi trendmi.

Svadobná výzdoba môže mať rôzne podoby, základ však vo väčšine prípadov tvorí biela. Viete si ale predstaviť svadobnú hostinu bez tejto tradičnej farby? Inšpirujte sa.

Svadbou život nekončí, pretože svadba je oslavou lásky a láska je predsa najväčšia sloboda. Ale rozlúčiť so slobodou sa môžeme aspoň symbolicky, nie? Či už ste nevesta, alebo kamarátka, ktorá dostala za úlohu niečo vymyslieť, čítajte a inšpirujte sa nasledovnými tipmi.

Skutočné svadobné príbehy

Hľadali miesto, ktoré má atmosféru. Drevená sála s prvkami kameňa je krásna sama o sebe, ale zlaté doplnky s množstvom malých svetielok jemne zvýraznili jej čaro. Dve lipy vyrastajúce z terasy v sebe nesú symbol, o ktorom Stanka s Tomášom možno ani netušili. Symbol lásky, ktorý sa práve vďaka srdcovitému tvaru listu spája s lipou je prvý znak toho,...