Svadba

Ktorá z nás sa v detstve nikdy nehrala na nevestu? Už vtedy sme vedľa seba mali najlepšieho kamaráta, ktorý hral v našej hre ženícha. Tak je tomu aj dnes. Postavy v hre sa možno zmenili, ale na ruke sa trbliece zásnubný prsteň a blíži sa deň D, ktorý má byť nezabudnuteľný. Ako na to? 

Pamätám si náš svadobný deň ako by bol včera. Obávala som sa, že to bude deň plný stresu, ale stres som nepocítila ani raz. Keďže sme mali iba svadobného fotografa, záležalo mi, aby boli niektoré momenty zachytené na fotkách skutočne autenticky.

Výber svadobných šiat potrápi nejednu nevestu. Zvlášť, ak na vás vaše vysnívané šaty nevyzerajú tak ako ste si predstavovali. A vy sa vôbec necítite ako princezná. A ani v jedných ste nemali pocit, že sú to tie pravé. A to je len začiatok. Netreba však podliehať panike. Nechajte si poradiť, prípadne si vyhraďte pár dní na premyslenie, do salónu sa...

Svadobný priemysel je živé odvetvie, v ktorom sa trendy neustále menia. Každý rok prichádzajú nové nápady a aj keď sú niektoré z nich ovplyvnené predchádzajúcim rokom, vždy prinesú niečo nové, ešte lepšie. Páry chcú byť tiež vždy o krok vpred. Plánujete svadbu v roku 2018? Určite čítajte ďalej a inšpirujte sa aktuálnymi trendmi.

Skutočné svadobné príbehy

Hľadali miesto, ktoré má atmosféru. Drevená sála s prvkami kameňa je krásna sama o sebe, ale zlaté doplnky s množstvom malých svetielok jemne zvýraznili jej čaro. Dve lipy vyrastajúce z terasy v sebe nesú symbol, o ktorom Stanka s Tomášom možno ani netušili. Symbol lásky, ktorý sa práve vďaka srdcovitému tvaru listu spája s lipou je prvý znak toho,...